Půjčovna dodávek Praha

0 Comments

Stěhování rychle vyřeší půjčovna dodávek

Potřebujete přestěhovat byt, kancelář nebo převést zboží? Objednejte si nejvýhodnější pronájem dodávek v Praze a okolí. Půjčovna dodávek Praha nově nabízí i pronájem osobních vozů.

Půjčovna dodávek Praha

Hledáte půjčovnu dodávek v Praze a okolí pro přestěhování bytu, domu, nebytových prostor nebo pro přepravu rozměrného nábytku, který se vám nevejde do osobního vozu? Pak se obraťte na férovou půjčovnu dodávek Praha, zabývající se pronájmem užitkových vozů značky Fiat Ducato, Citroen Jumper a Iveco Daily. Vybírat můžete podle nejrůznějších parametrů, jako je počet míst k sezení, celková hmotnost dodávky, velikost nákladního prostoru, obsahu motoru nebo automatická či manuální převodovka.

Ve vozovém parku si můžete vybrat kvalitní a prověřené dodávky, které jsou pravidelně servisovány. Vozy disponují vysokým stupněm výbavy, na cestách vás jistí nonstop asistenční služba, v případě nehody ihned přistaví náhradní vůz a garantují nejvýhodnější havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí.

Půjčovna dodávek Praha nově nabízí i pronájem osobních vozů

Díky nové spolupráci s autopůjčovnou Praha, mohou svým zákazníkům nabídnout také nejvýhodnější pronájem osobních vozů značky Škoda. Autopůjčovna Praha disponuje modely Fabia, Octavia a Rapid. Jednotlivé modely nabízí v různých typech karoserie. Vybírat můžete podle obsahu motoru, manuální či automatické převodovky, druhem paliva a stupněm výbavy.

Půjčovna dodávek Praha nabízí vozy už za 500,- Kč na den!

Každý zákazník, který se obrací na autopůjčovnu nebo půjčovnu dodávek, řeší právě finanční stránku. V půjčovně dodávek Praha se nemusíte bát skrytých poplatků nebo navýšení ceny za pronájem vozu. Půjčovna dodávek nabízí dodávky už od 500,- Korun na den, záleží především na tom, jakou dodávku si ve vozovém parku vyberete. Na stěhování nábytku a osobních věcí však zpravidla není potřeba nic speciálního. Proto nabízí ke krátkodobému pronájmu spolehlivé a komfortní dodávky, které přepraví všechno, co se vám do osobního vozu nevejde.

Půjčovna dodávek Praha nabízí nadstandardní služby

Stěhování těžkého nábytku nebo přeprava rozměrných předmětů bývá náročné. V půjčovně dodávek Praha, se však stěhování těžkých břemen bát nemusíte. Svým zákazníkům se snaží co nejvíce usnadnit práci, proto ke každé zapůjčené dodávce dostanete v ceně stěhovací rudlík, manipulační techniku, nosiče, zavazadlové boxy, kurty a ostatní pomůcky dle potřeby.

Dálniční známka u všech modelů

Necestujte klikatými uličkami. Usnadněte si cestování po dálnicích, díky dálniční známce v ceně vozu! Kromě toho je váš půjčený vůz jištěn GPS lokátorem, proto se vám nikdy nestane, že auto v cizím městě nenajdete. Na cesty vám půjčíme navigaci s aktualizovanými mapami České republiky i celé Evropy. Cestování bude jednoduché, bezpečné a komfortní!

Proč si objednat dodávku v půjčovně Praha:

  • seriózní půjčovna dodávek s dlouholetou praxí
  • půjčují vozy na krátkodobý i dlouhodobý pronájem
  • nabízí půjčení dodávek v Praze a okolí včetně víkendů a svátků
  • nabízí službu operák na míru drobným živnostníkům i velkým společnostem
  • ke každé dodávce půjčují manipulační techniku
  • dodávky jsou vybaveny dálniční známkou a GPS navigací
  • vždy víte, kolik za pronájem dodávky zaplatíte

Objednejte si svou dodávku právě nyní

Nespoléhejte se na půjčení dodávky, přívěsného vozíku nebo osobního vozu od svých známých. Raději vsaďte na garanci naší společnost, zabývající se pronájmem dodávek. K dispozici je několik druhů vozů. Pomohou vám vybrat dodávku šitou na míru vašim potřebám. Objednat si ji můžete prostřednictvím mailu, telefonicky nebo kontaktním formulářem na webu.