Půjčovna dodávek Brno

0 Comments

Pronajměte si dodávku na den či týden za akční cenu!

Chcete si pronajmout dodávku na krátký čas nebo delší dobu? Obraťte se na půjčovnu dodávek Brno Fénix. Garantují půjčení kvalitních vozů za nejlepší ceny v Brně a okolí.

Obraťte se na půjčovnu dodávek Brno

Nacházíte se právě v Brně a potřebujete najít nejlevnější půjčovnu dodávek ve svém okolí? Obraťte se na tuto společnost a zapůjčte si dodávku na několik hodin nebo na neomezeně dlouhou dobu. K dispozici mají spolehlivé a pravidelně servisované modely Fiat Ducato, Citroen Jumper a Iveco Daily. Všechny vozy disponují komfortním stupněm výbavy a výkonnými motory, díky kterým převezete i těžký náklad.

Půjčovna dodávek Brno nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem

Hledáte nejvýhodnější pronájem dodávky na několik hodin pro přepravu nového nábytku,  přestěhování bytu, či odvozu rozměrného nákladu? Nebo jste podnikatel, který hledá výhodný dlouhodobý pronájem pro živnostníky a firmy? Využijte služby půjčovny dodávek Brno.

Půjčovna dodávek Brno zajišťuje svým zákazníkům výhodný pronájem dodávek a nově díky nově vzniklé spolupráci s autopůjčovnou Brno, zajistí pronájem osobních vozů škoda. Autopůjčovna Brno disponuje kvalitními a spolehlivými modely Fabia, Octavia a Rapid. K dispozici také nabízí pronájem přívěsných vozíků.

Všechny nabízené vozy v naší půjčovně dodávek Brno prochází pravidelnými kontrolami a servisy. Proto půjčují výhradně spolehlivé vozy, se kterými můžete cestovat nejen v České republice, ale také v zahraničí.

Půjčovna dodávek Brno s nadstandardními službami

Jsou profesionálové v oblasti pronájmu dodávek a osobních vozů. Proto dobře ví, jak své zákazníky potěšit. K pronájmu dodávky nabízí nadstandardní služby, které potěší i profesionální řidiče. Každá dodávka má vlastní dálniční známku. K dispozici je každému řidiči GPS navigace. Po celou dobu jste jištěni non-stop asistenční službou a GPS lokátorem. Navíc mají sjednané nejvýhodnější havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí a pro náročné zákazníky mohou vyjednat také havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí

Proč využít pronájem dodávek právě u nás

  • jsou půjčovna dodávek s dlouholetou praxí
  • půjčují dodávky vždy za předem stanovenou cenu
  • ke každé dodávce půjčí zdarma GPS navigaci, dálniční známku a manipulační techniku
  • půjčují výhradně kvalitní vozy s pravidelným servisem
  • na cestách vás jistí non-stop asistenční služby
  • mají výhodné havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí
  • díky nové spolupráci s autopůjčovnou Brno pronajímají i osobní vozy a vozíky
  • všechny dodávky obouvají do kvalitních pneumatik

Co je potřeba při vyřízení půjčení dodávky

U půjčovny dodávek je proces vyřízení pronájmu velmi rychlý. Rozhodli jste se jejich služby využít? Pak si s sebou stačí vzít pouze občanský průkaz, řidičský průkaz skupiny B, vratnou zálohu 5 000 Korun a částku za využití našich služeb.

Jsou nejlevnější!

Díky mnohaleté praxi v oblasti pronájmu užitkových vozů a osobních vozů víme, že cena za pronájem jednotlivých modelů je pro zákazníky klíčová. Půjčovna dodávek Brno nabízí nejvýhodnější pronájem dodávek spolu s nadstandardními službami v ceně. Cena za půjčení dodávky startuje na částce 500 Korun za den.

Každá dodávka je limitovaná počtem kilometrů. Ten je pro každého dost vysoký a ještě máte rezervu pro případ nouze. Pokud dojde k překročení amortizace, jednoduše si dopočítáte příplatek dle platného ceníku, tj. 3 Koruny za každý ujetý kilometr.

K pronájmu dodávky můžete využít parkovacího stání svého osobního vozu, který jednoduše zaparkujete místo zapůjčené dodávky a to po dobu zapůjčení zcela zdarma!

Objednejte si vůz právě nyní

Už nechcete řešit, jakým vozem odjedete na dovolenou, nebo kde seženete prostornou dodávku pro přepravu rozměrného nákladu, který se vám do osobního vozu nevejde? Obraťte se na půjčovnu dodávek Brno. Vozy půjčují i o víkendech a svátcích! Obraťte se na naše zaměstnance, kteří vám pomohou vybrat nejlepší model pro vaše účely. Zastavte se u nich na pobočce, zatelefonujte nebo odešlete vyplněný kontaktní formulář. Dodávku i osobní vůz vám přistaví po Brně zdarma!