Leštění a renovace laku

Leštění a renovace laku

Ceník

 

Jsme certifikovaným aplikačním centrem keramické ochrany od Cartec Ceramic Guard! Keramickou ochranu aplikujeme s tříletou zárukou!

Životnost keramické ochrany lze prodlužovat vždy o rok (až na 9 let), za předpokladu, že jednou ročně se provede kontrola a doplnění keramické ochrany.

 

Zajistíme strojní leštění a renovace laku automobilů v Klatovech, za pomoci profesionálních orbitálních excentrických leštiček a výběrové autokosmetiky. Přesněji leštících past a kotoučů značky zvizzer, různých typů ochran v podobě vosků a keramické ochrany. Péče o lak Vašeho vozidla zajistí krásný vzhled vozidla a ochrání lak vozidla před nepříznivými vlivy atmosférických faktorů, jako je kyselý déšť, UV záření nebo posypová sůl. Také Vám usnadní následnou péči. 

 

Jak u nás probíhá práce na vozidlech?

 

Základem každého projektu je ruční mytí, do největšího detailu a následné sušení vozidla. Na tuto prvotní část navazuje dekontaminace laku za pomoci claye.

Po této fázi vyčištění laku od nečistot, hmyzu, asfaltu a polétavé rzi už záleží, s jakým přáním k nám klient přijel. Tato následující část je s klientem důkladně konzultována, snažíme se vždy zajistit hodně individuální přístup. Jsou samozřejmě různé typy vozidel, dle užívání, laků ale jsou i lidé s různými chutěmi. Proto se snažíme vyjít každému vstříc, dle jeho požadavků a možností.

Po konzultaci je možné rozhodnout se pro jednokrokové leštění laku, vícekrokové leštění laku, které je už náročnější a plynule přecházíme k poslednímu kroku a tím je ochrana laku. Zde nabízíme možnosti dlouhodobé ochrany laku v podobě tuhého vosku pro tmavé i světlé provedení laků, kde výrobce udává ochranu až na 12 měsíců. Také je možné vybrat si z nabídky keramických ochran, kde výrobce udává ochranu až na několik let, preferujeme ochranu na 3,5,7 let.

V případě jakýkoliv dotazů Vám velmi rád zodpovím Vaše dotazy.

 

Strojní leštění a renovace laku automobilů v Klatovech – to je RentluxCars detailing