Čištění interiérů

Čištění interiérů vozidel

Ceník

 

Provádíme kompletní hloubkové čištění interiérů vozidel v Klatovech a ve Strakonicích za pomoci profesionálních přístrojů a čistících přípravků od kvalitních dodavatelů. Pod naší prací si můžete představit hloubkové tepování sedaček, koberců, čištění podlahy, mezidveřních prostor, plastů a zároveň jejich oživení. Provádíme také čištění motorového prostoru a mytí oken.

Provádíme čištění jak klasického látkového interiéru, tak i kůže. Kožený materiál vyžaduje častější péči, aby si zachoval svůj původní vzhled. Kožené častí vozu důkladně vyčistíme od nečistot, navrátíme kůži původní vzhled a kůži ošetříme impregnací. Díky tomu se zvýší odolnost kůže a zároveň i její životnost.

Čistý interiér by měl být prakticky základem každého automobilu. Zaměřujeme se na velmi detailní čištění, dezinfekci a hlavně díky kvalitním přípravkům i co nejdelší setrvání v precizním stavu.

Naší prioritou je spokojený klient, který se rád vrátí. Proto dbáme na precizně odvedenou práci a vždy se snažíme plnit přání našich klientů. Našim klientům vycházíme vstříc a vždy se snažíme najít to nejlepší řešení na míru.

 

 

 Prodáváte, nebo jste si právě pořídili vůz?

 

Pokud prodáváte vozidlo, jsme schopni hodnotu Vašeho vozu zvednout v řádech tisíců. Kompletně vyčištěný a navoněný interiér přidá vozidlu úplně jinou dimenzi a na potenciálního kupce bude tak působit dojmem vozu, který právě vyjel z fabriky.

V opačném případě Vám vyčistíme nově pořízený vůz. Zbavíme ho nečistot, virů a mikroorganizmů. Díky tomu si budete moci vychutnat nový vůz se vším všudy!

 

Náhradní vůz po celou dobu čištění 

 

Vzhledem k tomu, že provozujeme také pronájem osobních vozidel, je možné si u nás po celou dobu čištění zapůjčit náhradní vozidlo a zůstat tak mobilní.

Vozidla jsou k dispozici za zvýhodněné ceny. V nabídce máme vozidla značek Škoda ale na své si přijdou i klienti s vytříbenějším vkusem. Nabídku vozidel si můžete prohlédnout zde.

 

Prohlédněte si naší práci:

 

Kompletní hloubkové čištění interiérů vozidel v Klatovech – to je RentluxCars detailing