Autopůjčovna Praha

0 Comments

Využijte exklusivních výhod autopůjčovny Praha

Autopůjčovna Praha nabízí kvalitní služby v oblasti krátkodobého a dlouhodobého pronájmu vozů značky Škoda.

Proč autopůjčovna Praha

Pro své nové i stávající zákazníky nabízí autopůjčovna Praha nejvýhodnější krátkodobý i dlouhodobý pronájem prověřených a spolehlivých vozů značky Škoda. Ve vozovém parku mají vozy střední a vyšší střední třídy modelů Škoda Fabia, Škoda Octavia, Škoda Rapid. Dále svým zákazníkům nabízí pronájem přívěsných vozíků. Díky nové spolupráci s půjčovnou dodávek Fénix, rozšiřují služby v oblasti krátkodobého a dlouhodobého pronájmu dodávek pro soukromé osoby i pro živnostníky nebo firmy.

Autopůjčovna Praha garantuje asistenci na cestách

Nedělejte si starosti s dalekými cestami. Díky non-stop asistenční službě jste jištěni na cestách 24 hodin denně, ať už cestujete po České republice nebo v zahraničí. V případě poruchy okamžitě přistaví náhradní vozidlo. Jako řidiči jistě oceníte výhodné havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí. Pro náročné zákazníky jsou schopni vyjednat i havarijní pojištění s nulovou spoluúčastí.

Autopůjčovna Praha zajišťuje nejvýhodnější pronájem dodávek i osobních vozů

Potřebujete si půjčit osobní vůz nebo dodávku na několik hodin nebo na neomezeně dlouhou dobu? Obraťte se na autopůjčovnu Praha. Zajistí Vám krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů, které pravidelně servisují, kontrolují, čistí a udržují.

Proto garantují pronájem reprezentativních modelů, které se stanou vaší perfektní vizitkou. Díky absenci reklamních polepů je pronájem vozů i dodávek zcela diskrétní. Vaši zákazníci ani klienti nebudou vědět, že jste přijeli pronajatým vozem.

Máte potřebu pronajmout si osobní vůz či dodávku na delší čas, ale nevyplatí se vám investice do vlastního vozu? Využijte naší službu operák na míru, kdy si půjčíte vůz dle vašich potřeb a požadavků tak, abyste zaplatili co nejméně.

Autopůjčovna přistavuje vozy po Prze zdarma

Nechce se vám jezdit do naší autopůjčovny? Využijte služby přistavení vozidla kdekoli po Praze zdarma. Po ukončení pronájmu vozu jej opět vyzvednou na předem smluveném místě a odvezou jej do autopůjčovny. Vozy a dodávky přistavují také mimo Prahu, dle platného ceníku.

Autopůjčovna Praha nabízí tyto služby:

  • půjčují osobní vozy i dodávky
  • garantují nejvýhodnější krátkodobý i dlouhodobý pronájem
  • nabízí operativní leasing na zkoušku podle vašich potřeb
  • vozy mají vysokou amortizaci kilometrů na den
  • garantují výhodné havarijní pojištění
  • vozy obouvají do kvalitních pneumatik
  • každý vůz je opatřen dálniční známkou
  • zajistí parkování vašeho vozu v našem areálu zdarma

Autopůjčovna nabízí pronájem vozu s řidičem

Kromě přistavení vozu také doporučují využít pronájem vozu spolu s řidičem, který vás či náklad vyzvedne na předem domluveném místě a odveze na místo určení. Díky této službě ušetříte čas, který můžete věnovat důležitějším činnostem. Služba je rovněž vhodná pro zákazníky, kteří si netroufají řídit velké nebo cizí vozidlo i pro zákazníky, kteří nemají řidičské oprávnění skupiny B nebo nemají dostatek řidičských zkušeností.

Objednejte si vůz v autopůjčovně Praha

Už si nemusíte dělat starosti, kde seženete spolehlivé auto na dovolenou, reprezentativní vůz na obchodní schůzku nebo prostornou dodávku pro odvoz rozměrného nákladu. Obraťte se na autopůjčovnu Praha.

Vyberte si vůz podle svých potřeb a sjednejte si pronájem za nejlepší ceny v Praze a okolí. Autopůjčovna Praha je tu pro vás každý den včetně víkendů a svátků od 8:00 do 20:00, mimo pracovní dobu jsou k zastižení na telefonu nebo díky kontaktnímu formuláři. Zaměstnanci vám pomohou v případě potřeby s výběrem vhodného vozu pro vaše účely.