Autopůjčovna Brno

0 Comments

Pronajměte si auto nebo dodávku v Autopůjčovně Brno 

Autopůjčovna Brno nabízí svým zákazníkům výběr kvalitních a prověřených osobních vozů značky Škoda za nejvýhodnější ceny v Brně a nyní také nabízí nejvýhodnější pronájem dodávek!

Autopůjčovna Brno

Autopůjčovna Brno nabízí svým zákazníkům široký výběr osobních vozů značky Škoda. Vozový park se skládá z vozů Škoda Fabia, Škoda Octavia, Škoda Rapid a přívěsných vozíků. Právě nyní navázali spolupráci s brněnskou půjčovnou dodávek Fénix. Díky nové spolupráci mohou svým zákazníkům nabídnout také kvalitní a prověřené dodávky za nejlepší ceny v Brně a okolí.

Autopůjčovna Brno nabízí široký výběr osobních vozů a dodávek

Potřebujete půjčit rodinný vůz nebo dodávku? Obraťte se na autopůjčovnu Brno, kde najdete široký výběr osobních vozů různých typů karoserie. Vybírat můžete z vozů typu combi i sedan. Vozy nabízí s manuální i automatickou převodovkou, s benzinovým nebo dieselovým motorem.

Stejně tak i dodávky můžete vybírat podle důležitých kritérií, mezi které nepochybně patří počet míst k sezení, velikost přepravního prostoru nebo celková hmotnost dodávky. Dodávky půjčují podle obsahu motoru, s automatickou nebo manuální převodovkou.

Autopůjčovna Brno nabízí nejvýhodnější pronájem osobních vozů a dodávek

Osobní vozy a dodávky pronajímají na několik hodin i na neomezeně dlouhou. Patříte mezi živnostníky, kteří čas od času potřebují odcestovat za klientem v reprezentativním voze, nebo potřebujete převést velký náklad svým zákazníkům? Potřebujete sjednat nejvýhodnější dlouhodobý pronájem osobního vozu či dodávky? Obraťte se na autopůjčovnu Brno!

Nabídnou vám nejvýhodnější dlouhodobý pronájem za nejnižší ceny v Brně a okolí. Při dlouhodobém pronájmu pro živnostníky i soukromé osoby nabízí rovněž možnost vyzkoušení operativního leasingu, který sestaví na míru vaši potřebám tak, abyste za co nejvýhodnější podmínky užívali jejich osobní i užitkové vozy po vámi zvolenou dobu. Naše autopůjčovna Brno nabízí svým novým i stávajícím zákazníkům nadstandardní služby a individuální jednání, které potěší i ty nejnáročnější zákazníky.

Využijte služby jejich řidičů

Osobní vozy i dodávky přistaví všude po městě zdarma. Necítíte se na to, řídit neznámý vůz nebo se vám nechce cestovat s velkou dodávkou po městě? Nemáte řidičské oprávnění skupiny B či nemáte dostatečné řidičské zkušenosti? Vyžijte služeb jejich řidičů. Profesionální řidič z povolání vás, nebo váš náklad, vyzvedne na předem stanoveném místě a odveze na danou adresu. Vy budete mít jistotu, že vaše zboží dostanou zákazníci v pořádku a nebudete se muset starat o přepravu osobně.

Stále se zlepšují!

Pro své nové i stávající zákazníky stále připravují nejrůznější výhodné akce, které vás jistě potěší. Zavolejte si k nim do autopůjčovny Brno a využijte pronájem osobních vozů, přívěsných vozíků a dodávek za nejlepší ceny na trhu.

Všechny uvedené ceny za jednotlivé modely vozů najdete na internetových stránkách. Ceny za pronájem vozů jsou konečné. Jednoduše si tak spočítáte, kolik za pronajatý vůz zaplatíte.